dnes je 20.8.2022

Input:

Dotovaný zadavatel

3.5.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jaké jsou limity pro podlimitní veřejnou zakázku na služby a dodávky a jaké pro stavební práce pro dotovaného zadavatele? Kdy je nutné zadávat již nadlimitní veřejnou zakázku?

Odpověď:

Podle ustanovení § 2 odst. 5 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), postupuje dotovaný zadavatel při zadávání veřejné zakázky podle ustanovení tohoto zákona platných pro veřejného zadavatele; výjimku představují případy, kdy se pro

Nahrávám...
Nahrávám...