dnes je 3.10.2022

Input:

DPH v nabídkové ceně

6.12.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Chtěli bychom se zeptat na předpokládanou cenu zakázky. Její stanovení. Zadavatel je neplátce DPH, zístak dotaci, která je schválena i s DPH. Jedná se o VŘ na stavbu. Hodnota zakázky může být teda i DPH?

Odpověď:

Podle § 13 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, se pro účely tohoto zákona předpokládanou hodnotou veřejné zakázky rozumí zadavatelem předpokládaná výše peněžitého závazku vyplývající z plnění veřejné zakázky, který

Nahrávám...
Nahrávám...