dnes je 1.7.2022

Input:

Hodnocení nabídek

9.8.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Rád bych se zeptal ohledně hodnocení nabídek. Jedno z hodnotících kritérií bylo: Termín realizace (min. 30 dní) uvést ve dnech. V obdržené nabídce bylo na krycím listě uvedeno 60 dní, ale v návrhu smlouvy byl uveden termín realizace 90 dní. Tuto nabídku není možné hodnotit, když uvádí 2 varianty. Nebo máme brát tu v návrhu smlouvy?

Je to to důvod k vyřazení?

Odpověď:

Podle § 76 odst. 1 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen

Nahrávám...
Nahrávám...