dnes je 30.6.2022

Input:

Informace o lhůtě

14.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

O jak velké provinění jde při neuvedení informace o zadávací lhůtě v zadávací dokumentaci nebo výzvě? Jak velké pochybení to je a co by to znamenalo pro zadavatele?

Odpověď:

Podle § 43 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, se zadávací lhůtou rozumí lhůta, po kterou jsou uchazeči svými nabídkami vázáni. Zadávací lhůtu stanoví zadavatel zejména s ohledem na druh zadávacího řízení a předmět veřejné zakázky. Zadavatel je povinen

Nahrávám...
Nahrávám...