dnes je 27.6.2022

Input:

OSVČ jako subdodavatel

3.5.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je OSVČ brána v rámci veřejných zakázek jako subdodavatel zadavatele? Musí zadavatel OSVČ uvádět jako subdodavatele nebo je to bráno jako zaměstanec?

Odpověď:

Podle § 17 odst. i) zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), rozumí se subdodavatelem osoba, pomocí které má dodavatel plnit určitou část veřejné zakázky nebo která má poskytnout dodavateli k plnění veřejné zakázky určité věci či práva. Zákon tedy

Z důvodu údržby našich serverů budou v úterý 28. 6. 2022 od 17:30 nedostupné naše služby. Plánovaná doba výpadku je jedna hodina. Omlouváme se.
Více informací

Nahrávám...
Nahrávám...