dnes je 8.12.2022

Input:

Oznámení o nabídce - více dodavatelů

11.6.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Chtěli bychom se zeptat, zda musí být v zadávací dokumentaci uvedena informace, že nabídku může podat více dodavatelů společně? Nebo to nemusí být vůbec uvedeno?

Odpověď:

Podle § 7 odst. 1 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, se za veřejnou zakázku považuje zakázka realizovaná na základě smlouvy mezi zadavatelem a jedním či více dodavateli, jejímž předmětem je úplatné poskytnutí dodávek či služeb nebo úplatné

Nahrávám...
Nahrávám...