dnes je 27.6.2022

Input:

Slepý výkaz výměr

9.4.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Rádi bychom se zeptali, zda při vyhlašování výběrového řízení na stavební práce musí být uveřejněn na profilu zadavatele slepý výkaz výměr?

Odpověď:

Podle § 44 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), je zadávací dokumentace vymezena jako soubor dokumentů, údajů, požadavků a technických podmínek zadavatele vymezujících předmět veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky. Za správnost a úplnost

Z důvodu údržby našich serverů budou v úterý 28. 6. 2022 od 17:30 nedostupné naše služby. Plánovaná doba výpadku je jedna hodina. Omlouváme se.
Více informací

Nahrávám...
Nahrávám...