dnes je 27.11.2022

Input:

Stejný okruh zájemců

9.4.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Chtěli bychom se zeptat ohledně oslovování stejného okruhu zájemců. Je uvedeno, že zadavatel nesmí vyzývat stejný okruh zájemců. Pokud se vyhlašuje VŘ na stavební práce a vyzve se okruh zájemců a poté se bude vyhlašovat VŘ na interiér. Mohou se vyzvat některé stejné firmy jako u stavebních prací? je to jiné VŘ, ale stejný zadavatel.

Odpověď:

Podle § 38 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), musí zadavatel ve

Nahrávám...
Nahrávám...