dnes je 5.10.2022

Input:

Zrušení zjednodušeného podlimitního řízení

19.7.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Musí zadavatel v případě, kdy ruší zjednodušené podlimitní řízení zveřejnit ve VVZ formulář CZ03? Popř. má jinou povinnost uveřejnění oznámení o zrušení ZPŘ kromě uveřejnění na profilu zadavatele?

Odpověď:

v souladu s ust. § 8 odst. 1 písm. c) vyhlášky č. 168/2016 Sb., o uveřejňování formulářů pro účely zákona o zadávání veřejných zakázek a náležitostech profilu zadavatele (dále jen „vyhláška“), zadavatel veřejné zakázky v podlimitním režimu

Nahrávám...
Nahrávám...