dnes je 4.12.2022

Input:

Zveřejňování změny smlouvy u VZMR

17.10.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Z důvodů víceprací jsme změnili smlouvu o dílo na stavební práce (podepsané na základě VZMR). Hodnota původní zakázky činila 344,6 tis. Kč. Vícepráce tvoří navýšení o 29,5 tis. Kč. Musíme ve VVZ uveřejnit formulář F20, i když původní zakázka zveřejňovaná nebyla?

Odpověď:

V souladu s ust. § 222 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále jen „ZZVZ“), nesmí zadavatel umožnit podstatnou změnu závazku ze smlouvy na

Nahrávám...
Nahrávám...